Světlonoši

Podzimní slunce pláče pro babí léto.

3. listopadu 2009 v 20:21
Smály jsme se.

Mořská tanečnice potápí tisíce plachetnic, ťuká na víčka utopený v oceánech.
Jenže to nebylo tak, že se chtěla vyspat do zásoby jako sousedka Amélie.
Je to špatně. A nikdo včas tomu zlomyslnýmu loutkáři nepřiskřípl prsty.

Doufám, že je ona slečna někde u Ní.

Levellers

2. července 2009 v 11:21 | Kajulka
Drahý byl v novinách - viděli jste ho?


Protože jsem opět narazila na největší překážku mého spisovatelského já a nemám páru (asi mlhu či dým) jak zformulovat to nad perexem, což má v pravidelných intervalech následek ztracení chuti k dalšímu pobytu v přítomnosti krávesnice (a myšky, obrazovky, počítače, repráku i externího těžkého disku), pro dnes se tajemně schovám pod roušku nesmyslného blábolení o výše (dokonce nejvýše) zmíněné hudební skupině z Velké Británie.
Jenže, jak všichni zasvěcení vědí (a teď to budete vědět i vy!), moje znalosti hudebního vesmíru bývají pouze sluchové ("To znám a líbí se mi to." - "To znám, ale je to divný." - "Co to je?"), názvy písní si pamatuji jen krátkodobě a na to, abych sluchově identifikovala kapelu, jsem s poměrně častou pravidelností krátká.

A jelikož jsem líná vám nějaké informace najít v internetových portálech jako je wiki nebo google (a ten způsob se mi krajně příčí), jsem odhodlaná vám zdělit jen ty informace, které se nedozvíte nikde jinde (doufám) a které vám k ničemu nebudou. Jachachá!
Původně jsem neměla v plánu vás takhle uboze odbýt, ale jediné, co o nich vím já je to, že je poznám pouze podle jediné písničky se které se zpívá lalalalála, jeden z jejich sedmi členů se jmenuje Jonatán (resp. Jonathan) a jako malá jsem na ně křepčila, tancovala a skákala v obývacím pokoji.

Keanu Reeves

8. února 2009 v 22:14 | Kája *slintavě k němu vzhlížející*
Když na nic nemám náladu (jako teď), je mi blbě z čokolády na vaření, kterou jsem pro sžíravou chuť hystericky hledala, až jsem ji našla (jako teď), nechce se mi učit a nevím, co dělat (jako teď), upírám veškeré své naděje na znovu nastolení dobré nálady a rovnováhy k Martinovi, který tu teď z časových důvodů logicky nemůže být nebo k mému prvnímu hereckému "idolu" (to je tak nechutný slovo) Keanu Reevesovi.

Shia LaBeouf

17. ledna 2009 v 0:03 | Kája
Shia je celkem mladý, americký herec, který pochází z Los Angeles.
Narodil se 11. června 1986 a teď mu je 22 let (Mlaďoch, co?).

)

Katherine Heigl

11. září 2008 v 22:04 | Kája
Katherine Heigl je americká herečka, která se narodila 24. listopadu 1978.

Ačkoliv hrála vedlejší a někdy i hlavní role ve filmech (většina do ČR ani nedorazila), tak se zařekla, že se bude hraní a ostatním činnostem věnovat jen o prázdninách a ve volných dnech, jinak se bude věnovat studiu střední školy, což je podle mě fajn (a taky chytrý), protože se z ní potom nestala jedna z takových těch natěšených hvězdiček, které kvůli hraní nechají školy a nakonec stejně většinou zase zhasnou.

Já jsem s ní viděla asi dva filmy, takže vám tu nebudu psát celou její filmografii. Hrála například ve filmu Roswell a Zbouchnutá (To je tak strašně úchylnej, perverzáckej, srandovní, dokonalej a krásnej film!)

U nás je známá asi nejvíc svojí rolí v seriálu "Greys Anatomy", kde hraje Izzie, Isabelu Stevensovou. Já jsem si jí právě v téhle roli oblíbila, takže všem, kdo ji v týhle roli alespoň několikrát neviděli to vřele doporučuju.

Evanna Lynch

8. září 2008 v 22:19 | Kája
Někdo ji nezná? Vážně?
Evanna Lynch je irská herečka proslulá svojí rolí Luny Lovegoog z Harryho Pottera. Všichni Harryho Pottera známe, ve světě je již dost přepotterováno a myslím, že paní Rowling udělala dobře, že si knihy tak krásně rozmyslela a dobrou ságu letos uzavřela poslední dobrou knihou. Je na čase, aby Harry uvolnil místo dalšímu hrdinovi, po kterém zešílí sposta lidí a na kterého doufám nebudeme dlouho čekat (a taky že bude mít solidní knižní podklad). Osobně mám tyhle knihy a někdy i filmy (ačkoliv už v kině naštvaně syčím do ucha svým spolusedícím detaily, které vystříhali) ráda, ale svět o ně přece nepříjde, tak proč nad tím brečet, že jo.
 
 

Reklama