Emily the Strange

její popularita

16. listopadu 2008 v 21:47 | Kája
Emily si získala pověst tím, že je cosi jako feministická ikona. Její značka je licencovaný produkt, který má značně obsáhlý obchodní katalog, zahrnující vše včetně oblečení, papírnického zboží, nálepek a doplňků . . Emilyina divná móda je populární.

Můžete si představit cokoli - a máte to.

Emiliny kočičky :-)

16. listopadu 2008 v 21:41 | Kája
Obrázek “http://fc02.deviantart.com/fs18/f/2007/216/3/b/Emily_The_Strange__s_Cats_by_EmziePoodlez.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Emily neustále provázejí její čtyři černé kočky, kteří jsou očividně její nejlepší přátelé. Další její přátelé jsou pravděpodobně pavouci, všechny ostatní kočky a jiný potvůrky.

Sabbath je pěknej výtržník a poznáte ho snadno podle jizvy na levém uchu.
Miles má bílé X na pravém oku a je to asi nejvíc tvůrčí kočka ze všech.
Nee Chee je vynálezce a jako jediná nemá nijak poškozenej obličej a má krásnej černobíle pruhovanej ocas.
Mystery - je jasně definovatelná jako prostě kočka s hvězdou na pravém oku, to se hned tak nevidí. Je vůdce jejich kočičí skupiny a má k Emily ze všech nejblíže.


obrázky

16. listopadu 2008 v 21:08 | KájaEmily

16. listopadu 2008 v 20:55 | Kájka

Emily je samotářská holka, co není divná, jen prostě moc nemá ráda lidi.
Je, chudinka, považovaná za symbol emo, ale je to pěkná blbost, Emily vznikla už několik let před tím, než se emo začalo považovat za styl a ještě mnohem dřív, než se oficiálně rozlezlo mezi lidi natolik, aby mezi náma chodili lidi co si na emo jen hrajou, jako je teď.

Myslím si, že je Emily dokonalá - je to taky jeden z mála lidí/postav u který snesu bílý boty. Jelikož je už maj všichni. Nezdá se vám hnusný, když ve městě potkáte partu lidí, který nejenže třeba dělaj něco tak strašnýho, jako že kouřej, ale k tomu maj všichni bílý boty?

 
 

Reklama