Červenec 2009

Jeho lechtivý oči a dětský pastelky uprostřed velký slaný louže

26. července 2009 v 15:46 | Kájka |  Moje výlevy (občas nepochopitelné?)
(21:51 .... doplněný úsměv)

Mávám z dalekých končin Jadranu!

Bez ohledů na vás jsem se rozhodla napsat mnoha kilometrový (já vím, Terushko, ale když prostě nejsem dostatečně talentovaná, tak mi to nedá a slova těch nejlepších se mi sama vynořují z paměti) článek, který, což mě až děsí, vám skoro nic nezamlčí...

Takže.. (snaha o vytvoření jakéhosi slibného začátku) - Jak se máte?

Levellers

2. července 2009 v 11:21 | Kajulka |  Světlonoši
Drahý byl v novinách - viděli jste ho?


Protože jsem opět narazila na největší překážku mého spisovatelského já a nemám páru (asi mlhu či dým) jak zformulovat to nad perexem, což má v pravidelných intervalech následek ztracení chuti k dalšímu pobytu v přítomnosti krávesnice (a myšky, obrazovky, počítače, repráku i externího těžkého disku), pro dnes se tajemně schovám pod roušku nesmyslného blábolení o výše (dokonce nejvýše) zmíněné hudební skupině z Velké Británie.
Jenže, jak všichni zasvěcení vědí (a teď to budete vědět i vy!), moje znalosti hudebního vesmíru bývají pouze sluchové ("To znám a líbí se mi to." - "To znám, ale je to divný." - "Co to je?"), názvy písní si pamatuji jen krátkodobě a na to, abych sluchově identifikovala kapelu, jsem s poměrně častou pravidelností krátká.

A jelikož jsem líná vám nějaké informace najít v internetových portálech jako je wiki nebo google (a ten způsob se mi krajně příčí), jsem odhodlaná vám zdělit jen ty informace, které se nedozvíte nikde jinde (doufám) a které vám k ničemu nebudou. Jachachá!
Původně jsem neměla v plánu vás takhle uboze odbýt, ale jediné, co o nich vím já je to, že je poznám pouze podle jediné písničky se které se zpívá lalalalála, jeden z jejich sedmi členů se jmenuje Jonatán (resp. Jonathan) a jako malá jsem na ně křepčila, tancovala a skákala v obývacím pokoji.