Rolnička!

22. února 2009 v 0:08 | Kájka |  Moje výlevy (občas nepochopitelné?)
Hned ten den odpoledne, co jsem napsala ten krásnej a pozitivní článek o sluníčku, se obloha zamračila, zčernala a místo, aby na nás začala jemně spouštět roztomilé sněhové vločky různorodých tvarů, začala po nás házet špičaté rampouchy a tvrdé sněhové koule.
Což jsem zjistila hned, jak jsem ve městě vystoupila z autobusu.

Bylo mi totiž bossem dovoleno projít se rozčvachtanými ulicemi centra, protáhnout Martina všemi obchody (chudák, ale neprotestoval!), nechat se rozmazlit nějakou tou ňamkou a užít si všechny radovánky, které mi bylo město schopno poskytnout. Že prej se tam teď dlouho nepodívám, protože bude zavřený kvůli mistrovství. No, to koneckonců chápu.

A STEJNĚ jsem vyšla zase jako vítěz!
Od té doby vlastním šíleně nádhernou roztomilou a infantilní věc, která se skládá z roztomilý sloní hlavičky, roztomile se kejvající na pérovací pružince, upevněný na malý roztomilý žlutý plošce, na níž je přilepenej magnet a která je aktuálně přimagnetovaná společně s podobnýma supermagnetama na jedný z podpěř mojí školní poličky.
Dál jsem získala opravdu NÁÁDHERNOU rolničku ve tvaru zelený žabky, která se mi teď bude úžasně několik let (nebo víc?) houpat na batohu a zvonit, pokud ze svých infantilních úletů nevyrostu (nechystá se), neupadne (je pořádně připevněná), nerozbije se (je kvalitní, stála mě 20Kč, bože) či se nestane nějaká podobná tragédie.
No, můžete se pokochat sami.


No a proklatě dobré kuře mě už asi opustilo... xD
Taky se vám zdá, že už mám lepší náladu? Jo, máte pravdu... Taky se mi zdá...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 22. února 2009 v 14:08 | Reagovat

hezký povídání... jaké mistrovství? bydlíš v Brně ne?

2 Luky Luky | Web | 22. února 2009 v 21:22 | Reagovat

Krásná žabka... a do článku se opravdu vrátil tvůj optimismus!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama