Kterou nohou jste dneska vstali?

6. února 2009 v 19:29 | Kája |  Moje výlevy (občas nepochopitelné?)
"Au!"
"Kájo, je ráno!"
"Ježiš, ne.."

Celkem pohodlný probuzení, nemyslíte?
Ale není, když na vás těsně předtím vyskočí váš bratr, štrčí vám obličej pět centimetrů před ten váš a začně se bláznivě smát.

Ale i tak ráno začalo dobře. Dokonce jsem i objevila nějaký použitelný oblečení (nešpinavý), který jsem si mohla oblíknout.
Jenže se po chvíli projevila moje nervní (až histerická) povaha, úplně jsem hořela vzteky. Marně jsem se snažila uklidnit tím, že jsem se postupně přesouvala do chladnějšího a chladnějšího prostředí, jelikož když už jsem si myslela, že mi bude dobře na verandě, tak jsem se napila čaje, který jsem celou tu štreku vláčela sebou a ukázalo se, že je děsně přeslazenej.

Ve škole jsem se uklidnila, bylo to tam fajn a sranda, jako poslední dobou (úsměvy, pozdravy a Lenčina ztráta hlasu), dokud jsem na celou hodinu neosaměla, když jsem čekala na komorák. V tu chvíli jsem se cejtila tak hrozně sklíčeně a smutně, protože jsem věděla, že proti tomu nic nemůžu udělat.
Naštěstí jsem cestou na již zmíněný fajn orchestr potkala Ondru (vcl), se kterým jsem si povídala, dokud nezačal. Tam mě Ištvan nutil celou hodinu hrát na violu, takže mě bolela ruka a taky jsem to moc neuměla, ale alespoň tam byla pohoda.

Ještě se odehrálo takový deptací mokrý období (produkty: mokrý triko, depresivní obrázek a ještě jeden schizofrenní), který už je snad pryč, já mám suchý oči a jediný, co mě trápí je:
- mám přesezelou nohu
- neuklidila jsem
- dneska se se mnou někdo ani rerozloučil
- a hlavně tu není Martin..

Kdyby jste dneska potkali ve velkém obchodním domě za kruháčema (Globus), přes který jsme s Leničkou běžely, auta na nás troubila, ale my jsme se ani nezastavily, protože jsme prchali za mým autobusem, jednoho velkýho červenýho člověka mužskýho pohlaví a jednu o něco menší červenou puberťačku, tak mě pozdravte.
Uděláte mi určitě radost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klárinka Klárinka | E-mail | Web | 6. února 2009 v 19:40 | Reagovat

ahoj, na našem blogu máš diplomek, tak si ho prosím vyzvedni, máš mpoc pěkný blog;-)

2 kreperat kreperat | Web | 6. února 2009 v 23:15 | Reagovat

vidím, že už se stalo, rád, klidně :), píšeš hezky a zajímavě, zase se ozvi, budu rád, ahoj...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama