Někdo mě ocenil! Jé!

6. února 2009 v 22:16 | Kájka
K napsání tohoto článku mě vedly dvě věci:

1. šílená nečinnost
2. následky mojí šílený nečinnosti.

Díky ní jsem totiž předtím, než jsme šli s tátou do oné velké nákupní budovy (Globus) nakupovat, seděla tady u netobooku (na počítači stále není internet), zkoumala jak blogují ostatní lidé a
přitom narazila na pár "bleskovek", kterých jsem se samozřejmě aktivně účastnila. Osobně slovu "bleskovka" příliš neholduji, obdivuju ho asi jako slovo "diplík" a používám ho pouze v případě, že jsem k tomu donucena, mělo by se vysytnout v nějaké z odpovědi na "bleskové" otázky nebo v tomto článku.
Avšak ablosutně nic nemám proti lidem, kteří toto slovo používají! Nechci si vás všechny tímto znepřátelit.

Je možné, že jednou podlehnu relativní většině a jestli jednou budu sama soutěže toho to typu pořádat (když se někdy stane, že na můj blog začne chodit víc lidí a budou mi psát komentáře), tak ji nazvu "bleskovka", ale spíš tipuju, že bych ji nazvala asi spíš ďábelsky rychlá soutěž nebo nějak podobně.


Ale proč o tom vlastně tady takhle vykládám..
Poprvé se mi stalo, že jsem z nějakýho diplomu naprosto unešená! Všechny ostatní diplomy jsou moc pěkný, opravdu se mi líběj, ale tenhle... má v sobě kouzlo!
Nedávám sem ten diplom, aby jste se dozvěděli, jak jsem byla úspěšná (i když 1.místo je 1.místo.. ale nebudu sobec), ale proto, aby jste tu krásu sami viděli. Je to něco jako demonstrování toho, že mě někdo dokázal tak hezky potěšit.

pozn. To kouzlo bude asi silně ovlivněno mojí obrovskou závislostí na lízátkách..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fiera Fiera | Web | 6. února 2009 v 23:00 | Reagovat

tož díky za pochvalu blogu.

jinak se mám celkem dobře je přece pátek, no a věk no prostě mi za nějakýho půl roku bude 18 ble :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama