Kult sypače

13. února 2009 v 21:40 | Kájule |  Moje výlevy (občas nepochopitelné?)
Nemyslete si, nepřipojila jsem se nově k nějaké pochybné sektě, která uctívá tyto pozoruhodně upravené traktory. Dokonce i silně pochybuju, že by něco takového mohlo existovat.

Já totiž za to, že jsem na středeční cestě do školy zažila takovou spoustu ohromně legračích věcí, vděčím sypači. Nevím, jestli mám označit za nejlepší zážitek to, jak jsme po dvou minutách jízdy zjistili, že na krásné bíle posněžené silnici naše autíčko nebrzdí, nebo to, jak jsme v zatáčce potkali dva traktory (jeden z nich vezl speciálně do naší ulice speciání kabel, díky kterému se mělo podařit pánům elektrikářům znovu zapnout přísun elektrického proudu do našich domovů) a zjistili jsme, že nám nemohou uhnout, nebo to, jak jsme se posléze v tom hrozným kopci snažili otočit, ale když sundal náš super-řidič (tatíček) nohu z brzdy, tak se naše autíčko rozjelo dozadu.

Ale sypačovo nejlepší číslo bylo to, jak najednou doslova "proklouznul" vedle nás, přibližně tři centimetry od našeho zrcátka, a začal ohrožovat před námi stojící traktory. Očividně prostě nemohl zastavit a tak se k nim pomalu přisouval blíž a blíž. Traktoristy to značně vyděsilo a proto všichni vylezli ze svým vozidel (v tu chvíli jsem se lekla, že utečou) a jali se tlačit do traktoru, který předtím uvízl ve sněhu.
A najednou se jim to povedlo a tak tak ujeli před sypařem.
Ten majestátně projel a my za ním, hodně vysmátě a pobaveně. Házel nám kamínky pod kola a z našeho neovladatelného autíčka se proto stalo autíčko krásně brzdící.
A veselý byl pohled také na traktoristy, kteří v tu chvíli vylezli z traktorů, mávali a modlili se k sypačovi.


Konec dobrý, všechno dobré.
Alespoň do té doby, než jsem se konečně dostala do školy.

Každopádně, až zase jednou bude náš dům, autíčko, i celá ulice pod sněhem, nebudeme čekat na traktora. Ale na sypače!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama