Shia LaBeouf

17. ledna 2009 v 0:03 | Kája |  Světlonoši
Shia je celkem mladý, americký herec, který pochází z Los Angeles.
Narodil se 11. června 1986 a teď mu je 22 let (Mlaďoch, co?).

)Nebudu vám tu o něm cpát všelijaký fakta, který najdu, když jeho jméno zadám do vyhledávače, jako to dělaj některý lidi, pak o někom něco hledáte a na sedmi stránkách najdete to samí, to si můžete přečíst kdekoliv jinde (jen doufám, že jsem teď někoho neurazila!).
Pro ty, co se o něm tohle chtějí dozvědět,
tak můžou například tady -> http://www.osobnosti.cz/shia-labeouf.php

Mě poprvé zaujal jako 'jakýsi klučina', kterej hrál ve filmu 'Já robot' jednu z vedlejších rolí. Roli překážejícího, charizmatickýho a aktivního jedince, kterej významně přitahoval můj pohled v pořadí nejvíc hned po hlavním robůtkovi Sonym.
Potom jsem ho uviděla v podobné roli ve filmu 'Constantine', kde hraje mimochodem hlavní roli můj další oblíbenej herec Keanu Reeves (fanfáry prosím!). Stále jsem ale neměla potuchy o tom, kdo to vůbec je.
A pak přišla ta ona posvátná chvíle, kdy jsem byla nemocná a otráveně sledovala televizi, načež se tam objevil superfilm(což jsem ještě nevěděla) 'Holes', kde hrál hlavní roli Stanleyho Yelnatse.
V tý roli jsem ho okamžitě poznala, načež jsem na sebe vylila hrneček studenýho bylinkovýho čaje, který mě měl ještě v teplém stavu uzdravit, ale byl tak nechutnej, že jsem si sotva párkrát lokla.

A odpoledne jsem si vydupala, že můžu jít na počítač zjistit, jak se vlastně jmenuje a od té doby vím, jak se jmenuje člověk, kterej se umístil VYSOKO na žebříčku mých oblíbených lidí.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama