Autopilot

23. ledna 2009 v 23:00 | auto - Kája ? |  Moje výlevy (občas nepochopitelné?)
Dneska jsem po dlouhé době viděla film 'Klik - život na dálkové ovládání' a konečně jsem zjistila, co se se mnou v posledních dnech děje.
Jedu totiž na autopilota.

Už pár dní se vždycky večer přesunu k počítači (místo dělání jiných smysluplnějších věcí, třeba učení se na ChO, která je už v pondělí) a za stále se opakující zvukové kulisy VYPNU.
Mojí zvukovou kulisu tvořily nejdřív celkem obsáhlé seznamy interpretů, ale poslední dobou ji tvoří pouze jedna až dvě písničky. Včera a dneska byli a jsou na hitparádě 'Ospalá Kajuna' Beatles.

Kdyby mě někdo viděl v tomhle mým hypnotickým stavu (Když mám ještě dost síly, tak se zavřenejma očima tiše zpívám a houpu se do rytmu, před půlnocí se válím klávesnici a pořád zpívám, kolem půlnoci už jen ťukám rukou do stolu a před jednou hodinou už jen lekle ležím), tak by se mi určitě smál ještě dlouho potom. Jako třeba táta, když mě tu někdy najde.
Ale ten mě bohužel většinou zastihuje ještě v plný síle, kdy hážu hlavou tak prudce, že mám pak vlasy i v puse a přitom zpívám NAHLAS.

Už teď jsem hrozně ospalá a měla bych jít spát, protože zítra dopoledne musím s tátou uklidit celej dům kvůli tomu, že už snad přijede Péťa s Mikulášem.

Sladký sny!
Sláva balónkům!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chemical-World Chemical-World | Web | 28. ledna 2009 v 20:37 | Reagovat

Ahojky,wyzwedni si diplomek za Bleskowku2..A pokud budeš mít čas budeš tak hodná tak w menu je strána..kam by jsi mohla pls pak hlásnout pro mě..kdyby js potřebowala hlásnout taky někde,tak napiš a já ti to oplatím X)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama