Šťastný a veselý!!

23. prosince 2008 v 20:33 | Kája |  Vánoce
Je úplně jedno, kolikrát to komu řeknete, pravděpodobně mu v tuto dobu vždycky uděláte radost. Je sice pravda, že když vám to někdo říká už posedmé v ten samý den, tak už to začíná být trochu otrava, ale co naděláte.
Buďte rádi.

My jsme to včera říkali dost často, protože jsme dělali Ježíškovou roznášku ke známejm. Sice jsme trochu přestřelili s odhadem, že jich stihneme objet alespoň pět, ale nevadí. Návštěvy, které původně měly být tak 5-10 minut dlouhé se zvrhly do hodinových zastávek plných čajů,
brambůrků a koťátek.

Včera jsme pekli perníčky! Ňam. Sice to občas probíhalo způsobem "Dinosaura už nedělej" atd. a moje zpívající výlevy a bráchova hysterická kulisa nám moc nepomáhala, tak jsme díky spoustě nových a zajímavých vykrajovátek získali spoustu kreativních a dobrých(ale pššt) laskomin.

Nemáme je ale jíst, protože přijede babička a musím být vidět, že jsme taky něco pekli a nespoléháme se jen na to, že nám cukroví přiveze.


A dneska táta s bráchou přivezli stromeček. Na mě připadl složitej úkol zpevnění podstavce. Ještěže existuje herkules! Zalepení muchomůrky a trpaslíků nebylo složitý.
Teď už strom stojí a moje snaha o zachování pěknýho vzhledu neprošla. Tátovo "Vždyť vypadá tak vesele.." nabylo bráchu silou odporu a už tomu nešlo vzdorovat.
Máme krásnej stromeček.

Jinak.. víte co! Šťastný a veselý.
Dekorativní předměty - Hvězda - 6 cípů
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama