Prosinec 2008

Šťastný a veselý!!

23. prosince 2008 v 20:33 | Kája |  Vánoce
Je úplně jedno, kolikrát to komu řeknete, pravděpodobně mu v tuto dobu vždycky uděláte radost. Je sice pravda, že když vám to někdo říká už posedmé v ten samý den, tak už to začíná být trochu otrava, ale co naděláte.
Buďte rádi.

My jsme to včera říkali dost často, protože jsme dělali Ježíškovou roznášku ke známejm. Sice jsme trochu přestřelili s odhadem, že jich stihneme objet alespoň pět, ale nevadí. Návštěvy, které původně měly být tak 5-10 minut dlouhé se zvrhly do hodinových zastávek plných čajů,
brambůrků a koťátek.

Včera jsme pekli perníčky! Ňam. Sice to občas probíhalo způsobem "Dinosaura už nedělej" atd. a moje zpívající výlevy a bráchova hysterická kulisa nám moc nepomáhala, tak jsme díky spoustě nových a zajímavých vykrajovátek získali spoustu kreativních a dobrých(ale pššt) laskomin.

Nemáme je ale jíst, protože přijede babička a musím být vidět, že jsme taky něco pekli a nespoléháme se jen na to, že nám cukroví přiveze.


A dneska táta s bráchou přivezli stromeček. Na mě připadl složitej úkol zpevnění podstavce. Ještěže existuje herkules! Zalepení muchomůrky a trpaslíků nebylo složitý.
Teď už strom stojí a moje snaha o zachování pěknýho vzhledu neprošla. Tátovo "Vždyť vypadá tak vesele.." nabylo bráchu silou odporu a už tomu nešlo vzdorovat.
Máme krásnej stromeček.

Jinak.. víte co! Šťastný a veselý.
Dekorativní předměty - Hvězda - 6 cípů

Vánoce, vánoce přicházejí...

22. prosince 2008 v 12:20 | Kája |  Vánoce
Máte rádi Vánoce?


Ještě jsme nezačali píct cukroví. Je sice fakt, že včera, když jsem zmohlá únavou ležela na stole, protože na mý posteli ležel táta a chrápal, tak jsem zaregistrovala, že Péťa dělala těsto, takže se po mě asi dneska bude chtít vyvíjení nějaký činnosti.

Dárky máme zabalený tak zpola. Ale ani ne tak pro nás, jako pro známí. Pro nás máme zabalený tak tři čtyři tipuju.

Přes to všechno se na vánoce docela těším, bude to fajn.
Kluci se budou mlátit, táta bude křičet, stromeček bude svítit, já pozřu všechno co najdu a nakonec nakynu tolik, že se nebudu moc hýbat.

Prostě rodinná idyla!